Wonderlands ponúkne (už tradične) Season Pass a aj nový „nekonečný“ mód

Wonderlands ponúkne (už tradične) Season Pass a aj nový „nekonečný“ mód

 

Málo obsahu nečakajme.

Už koncom tohto mesiaca sa dočkáme vydania spin-offu série Borderlands s názvom Wonderlands a tak Gearbox vypúšťa posledné dávky nových informácií o hre. A v posledných dňoch sme sa dozvedeli niekoľko zaujímavých noviniek.

Prvou je ohlásenie nového herného módu pre hru s názvom Chaos Chamber. Ide o end-game mód ktorého úlohou je zabaviť hráčov po prejdení kampane. Gearbox ho označuje ako „nekonečný endgame mód“ kde budú hráči teleportovaní do náhodného dungeonu, ktorý bude obsahovať unikátny mix nepriateľov, náročnosti a mutátorov a odmien. Odmenou za úspešné zdolanie bude samozrejme loot a aj mena Moon-orbs, ktorá sa používa na upgrade zbraní: „Máme 60 rôznych levelov, ktoré budeme mixovať počas jedného prejdenia dungeonom. Navyše, hra má množstvo nepriateľov, ktorí sa tam môžu ukázať a môžete očakávať aj pasce.“

Druhá informácia sa týka Season Passu, ktorý je už štandardnou súčasťou Borderlands hier. Ten vo Wonderlands ponúkne štyri príbehové rozšírenia pričom každé z nich vás zavedie ako „Dungeon Mastera“ do nového sveta. Každé rozšírenie tak prinesie nové questy, nové prostredia, nový loot a nové príbehy. Súčasťou Season Passu bude aj siedma, zatiaľ neodhalená herná trieda.

Season Pass je súčasťou edícií hry Next-Leven a Chaotic Great.

Tiny Tina’s Wonderlands vychádza 25. marca na PC, Xbox a PlayStation.  

Zdroj: Gearbox

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk