Battlefield 2042 dostane masívny update s viac ako 400 vylepšeniami

Battlefield 2042 dostane masívny update s viac ako 400 vylepšeniami

 

Kroky k záchrane.

Už na budúci týždeň sa môžu hráči Battlefield 2042 (a tých už veľa nie je) tešiť na masívny patch, ktorý má označenie 4.0. A aj keď ten neprinesie ani začiatok prvej sezóny a ani nový obsah, tak prinesie to, po čom prahnú hráči asi najviac – opravy bugov a vylepšenia.

A aj keď DICE si kompletný zoznam viac ako 400 opráv necháva na vydanie na budúci týždeň, tak komunitný manažér štúdia Kevin Johnson prezradil niekoľko vylepšení a opráv na ktoré sa môžeme tešiť.

Rao a Paik sa dočkajú aktualizácie svojich „traits.“ Vylepšení sa dočká aj Sundance. Update taktiež zabezpečí ľahšie získavanie Stúh v módoch ako Rush a počet získaných XP bol navýšený v určitých oblastiach, aby sa hráči viac snažili spolupracovať. Opravený bol aj ADS bug ktorý sa objavoval po vystúpení z vozidla alebo po oživení spolubojovníka.

Systém príslušenstva pre zbrane bol prepracovaný, aby bol každý kúsok unikátny a mal špeciálny dopad na hrateľnosť. DICE taktiež zlepšilo balans boja vozidiel a pechoty, takže vozidlá by už nemali byť až tak dominantné.

Ako sme nedávno informovali, Battlefield 2042 nedávno po prvýkrát od vydania klesol pod hranicu 1000 aktívnych hráčov na Steame a uvidíme, či tento update prinesie návrat aspoň časti hráčskej základne.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk