Battlefield 2042 dostal po šiestich mesiacoch hlasový chat

Battlefield 2042 dostal po šiestich mesiacoch hlasový chat

 

DICE smeruje k štandardu.

Hra Battlefield 2042 sa dočkala masívneho updatu s označením 4.0, ktorý prináša stovky opráv a taktiež aj funkciu, ktorá pri vydaní hry nepochopiteľne chýbala – hlasový chat. Pri vydaní DICE tvrdilo, že mnoho hráčov už pri hraní používa third-party chatovacie aplikácie (Discord...) a preto nepovažovali implementáciu VOIP do hry za prioritu. Po negatívnej spätnej väzbe hráčov však potvrdili, že funkcia sa dostane do hry „krátko po vydaní.“

To krátko sa však nakoniec natiahlo na šesť mesiacov, no hráči si teraz môžu povedať „konečne.“

Nový update prepracoval spôsob, akým fungujú Kill Assists, opravili sa bugy týkajúce EMP efektov a inštalácie príslušenstiev na zbrane. DICE taktiež opravilo matchmaking v Hazard Zone a opravilo tzv. matchmaking loop.

Upravené boli Stuhy, ktoré sa odomykajú ľahšie a zvýšil sa počet získaných XP bodov za podporné činnosti. Upravili sa niektoré prvky na existujúcich mapách a vylepšilo sa niekoľko aspektov Battlefield Portal módu. Zlepšilo sa správanie AI vojakov, opravili sa animácie a balans sa dotkol niektorých špecialistov. Balans sa dotkol aj zbraní a príslušenstva.

Masívny zoznam vyše 400 opráv nájdete na odkaze nižšie.

Zdroj: DICE

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk