Hráčovi sa podarilo prejsť 12 Assassin’s Creed hier bez akéhokoľvek poškodenia

Hráčovi sa podarilo prejsť 12 Assassin’s Creed hier bez akéhokoľvek poškodenia

 

Pôsobivý výkon.

Streamer a fanúšik Assassin’s Creed hier Bahadori sa podujal na celkom zvláštnu a odvážnu misiu. Rozhodol sa, že prejde všetkých 12 hlavných Assassin’s Creed hier (do jednotky až po Valhalla) a to bez toho, aby mu bolo udelené akékoľvek poškodenie.

A ak prevraciate oči, že je to jednoduché (čo určite nie je), tak Bahadori si to ešte sťažil – súčasťou tohto maratónu boli aj podmienky tzv. 100% synchronizácie a neboli povolené ani reloady, reštarty  používanie glitchov. A ak by ani toto nestačilo, tak hry Origins, Odyssey a Valhalla boli nastavené na najvyššiu náročnosť.

Jedinou výnimkou boli situácie, kedy je strata zdravia naskriptovaná, pretože tieto časti pochopiteľne streamer upraviť nevedel.

Toto putovanie sa začalo v októbri 2021 a vyvrcholilo teraz a jeho súčasťou sú hodiny a hodiny hrania. Veď sa presvedčte sami.

A ako dlho trvá príprava na zvládnutie takejto výzvy? Podľa tohto streamera si musíte vyhradiť približne 100 hodín hrania pre každú hru, no taká Valhalla vyžaduje približne 800-hodinovú prípravu. Veľa času by ste museli stráviť aj pri Black Flag a to kvôli splneniu náhodných výziev.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk