• Hlavná stránka
  • PC
  • Novinky
  • Toto si nenechajte ujsť!: Epic Games Store rozdáva zdarma skvelý Borderlands 3 a spustil výpredaj
Toto si nenechajte ujsť!: Epic Games Store rozdáva zdarma skvelý Borderlands 3 a spustil výpredaj

Toto si nenechajte ujsť!: Epic Games Store rozdáva zdarma skvelý Borderlands 3 a spustil výpredaj

 

Tajná hra odhalená.

Tak tomu sa povie príjemný začiatok výpredajov. Digitálny Epic Games Store totiž spustil svoj výpredaj s názvom Epic Mega Sale a zároveň sprístupnil zdarma skvelé tretie pokračovanie Borderlands.

Borderlands 3 si do svojej knižnice môžete pridať do štvrtka, 26. mája, kedy ho vystrieda ďalšia tajná hra. K dispozícii zdarma je základná hra bez DLC obsahu, ktorého je pri hre požehnane.

A čo sa týka výpredaja, tak Epic dá opäť každému hráčovi 25% kupón, ktorý sa dá aplikovať na každú objednávku nad 14,99€. Samozrejme, hviezdou sú však zľavy na populárne a aj menej populárne hry. A ak si môžeme dovoliť vybrať, tak vám poskytneme zopár tipov.

90% môžete ušetriť na hre XCOM 2, 50% na hre Deathloop, 34% na hre GhostWire: Tokyo, 50% na hre Rainbow Six: Extraction, 45% na hre Sherlock Holmes Chapter One, 45% na hre Jurassic World Evolution 2, 50% na Far Cry 6, 35% na Kena: Bridge of Spirits, 60% na Assassin’s Creed Valhalla a na ďalších. Iba pripomínam, že spomínaný 25% kupón sa prirátava navyše k týmto zľavám, takže ušetrite solídne peniaze. Výpredaj potrvá do 16. júna. 

Zdroj: EpicGames

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk