Bugbear sa vracia k duchu FlatOut: Ich nová hra bude mať názov Stuntfest

Bugbear sa vracia k duchu FlatOut: Ich nová hra bude mať názov Stuntfest

 

Klasika s novým menom.

Fínske štúdio Bugbear Interactive sa zapísala do pamäte hráčov vďaka sérii FlatOut, no v momente ako stratili práva na túto hernú sériu, tak sme sa od nich dočkali novej hry s pokrčenými plechmi – Wreckfest.

V útrobách štúdiá sa už však pracuje na úplne novej hre ktorú v akcii videla poľská redakcia webu Zdobywcygier a tá informovala o tom, že vo vývoji je spirituálny nástupca FlatOutu s názvom Stuntfest.

Podľa charakteristiky by malo ísť o kombináciu hier FlatOut, Trackmania a Wreckfest. Redakcia videla screenshoty z hry, ktoré poukazovali na trať umiestnenú v Grand Canyon. Po stránke hrateľnosti sa opäť môžeme tešiť na veľký dôraz smerom k zničiteľnosti áut, no deštrukčné derby ustúpi trochu do úzadia (aj keď sa bude v hre stále nachádzať) čistej rýchlosti na štýl Trackmania. Stuntfest taktiež poskytne možnosť vystreliť vodiča z auta, čo okamžite kričí sériou FlatOut a môžeme sa tak tešiť na rôzne šialené minihry.

Autá budú disponovať boostom a čo sa týka štýlu riadenia tak môžeme očakávať niečo podobné, ako Wreckfest, no o čosi dynamickejšie. Samozrejme sa dočkáme aj veľkého množstva nelicencovaných vozidiel a každé z nich bude mať „health bar“ a bude sa ničiť realisticky.

Stuntfest by mal byť oficiálne ohlásený počas THQ Nordic Digital Showcase v Auguste tohto roka.

Zdroj: Zdobywcygier.eu

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk