Evil Dead: The Game prekonal hranicu 500 tisíc predaných kusov

Evil Dead: The Game prekonal hranicu 500 tisíc predaných kusov

 

Napriek viacerým odkladom môžu byť vývojári zo Saber Interactive spokojní.

Asymetrická multiplayerová hra Evil Dead: The Game, ktorá vychádza z populárnej hororovej klasiky, mala pôvodne výjsť už v priebehu roka 2021. Následkom viacerých odkladov sa však na pulty obchod dostala až 13. mája 2022. To vyvolalo znepokojenie u mnohých fanúšikov. Dôvodom bolo to, že v priebehu tohto obdobia vývojári vypustili len veľmi malé množstvo informácií a videí o hre. Zdá sa však, že mnoho fanúšikov prekonalo tieto obavy, keďže vydavateľ Saber Interactive oznámil, že v priebehu piatich dní sa predalo 500 tisíc kópií.

 

Tieto čísla oznámil generálny riaditeľ spoločnosti Saber Interactive - Matthew Karch. Podľa jeho slov sa Evil Dead predáva lepšie ako ich ďalší titul - World War Z. Karch okrem iného spomenul taktiež aj hodnotenie hry na webe Metacritic, kde hrá získala o 15 bodov lepšie hodnotenie, ako napríklad Dead By Daylight v čase, keď vyšlo. 

Je viditeľné, že hre prospel nielen crossplay, ale taktiež aj dobrý technický stav hry, čo sa následne odzrkadlilo aj na recenziách vo svete. 

Zdroj: Gameranx

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk