• Hlavná stránka
  • PC
  • Novinky
  • Rockstar má veľký problém: Masívny leak GTA VI ukázal zábery z hrania a zdrojový kód hry!
Rockstar má veľký problém: Masívny leak GTA VI ukázal zábery z hrania a zdrojový kód hry!

Rockstar má veľký problém: Masívny leak GTA VI ukázal zábery z hrania a zdrojový kód hry!

 

Toto sa dalo ťažko čakať.

Rockstar patrí medzi najtajomnejšie štúdiá v hernom priemysle a preto sa málokedy stane, že „leaky“ ohľadom ich hier zodpovedajú realite. Teraz to však vyzerá, že v štúdiu sa preberú do nepríjemnej nedele a ešte horšieho začiatku pracovného týždňa. Na internet sa totiž dostali nie len nové zábery z hrania GTA VI, ale leaker dokonca zverejnil aj zdrojový kód.

Tento leaker vystupuje na GTAForums pod prezývkou teapotuberhacker a všetko to začalo keď ráno zverejnil na tejto stránke 3,4GB súbor, ktorý obsahuje 90 rôznych videí záberov z hrania GTA 6. Samozrejme ide o vývojársku verziu hry a preto je množstvo vecí v hre nedokončených a väčšina videí ukazuje tzv. debug mód hry. Ak o tento súbor máte záujem, tak stiahnuť si ho môžete na tomto odkaze.

Leaknuté videá prakticky potvrdzujú, že GTA VI sa bude odohrávať vo Vice City a ich pravdepodobnú pravosť potvrdil Jason Schreier, ktorý si spojil svoje informácie o hrateľných postavách so zábermi z hrania.

Nižšie si môžete pozrieť jedno z uniknutých videí z hrania.

Ďalšie video ukazuje jednu z hlavných postáv v striptízovom klube.

Ďalšie video zas ukazuje metro stanicu vo Vice City.

A ďalšie zas vykradnutie menšieho obchodu.

Leaker navyše tvrdí, že disponuje zdrojovým kódom ku GTA V a GTA VI a vyhráža sa jeho publikáciou na verejnosť, čo by bol pre Rockstar snáď ešte väčší problém ako samotné leaky záberov z hrania.

 
 

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk