Máme tu náznaky, ktoré možno vedú k PC portu hry God of War: Ragnarök

Máme tu náznaky, ktoré možno vedú k PC portu hry God of War: Ragnarök

 

Chystá sa PC port?

Hra God of War z roku 2018 sa začiatkom tohto roka pridala k neustále sa rozrastajúcemu zoznamu first party titulov PlayStationu, ktoré sa dostali na PC. O kvalitný PC port sa postaralo vancouverské štúdio Jetpack Interactive, a zdá sa, že práca vývojárov na tejto sérii ešte nemusí byť konečná.

Na stránke LinkedIn sa v časti O štúdiu Jetpack Interactive uvádza, že okrem práce na PC porte hry God of War (2018) stále "pokračuje v spolupráci so spoločnosťou Sony Santa Monica na sérii God of War". Navyše senior programátor spoločnosti Jetpack Interactive vo svojej pracovnej histórii uviedol aj prácu na hre God of War: Ragnarök.

Pokračujúca angažovanosť Jetpack Interactive v sérii by mohla znamenať čokoľvek od podporných prác na hre God of War: Ragnarök pre PS5 a PS4 až po PC port, ktorý by išiel po stopách svojho predchodcu. To druhé je, samozrejme, niečo, čo spoločnosť Sony ešte oficiálne neoznámila, ale vzhľadom na to, ako rýchlo Sony rozširuje svoju prítomnosť v oblasti PC, by to nebola najprekvapujúcejšia vec na svete.

Začiatkom tohto roka Cory Balrog - kreatívny riaditeľ titulu z roku 2018 a výkonný producent jeho pokračovania - povedal, že vývojári zo štúdia PlayStation "obťažovali" spoločnosť Sony, aby priniesla svoje hry na PC, ale "netuší", či God of War: Ragnarök dostane aj PC verziu.

Spoločnosť Jetpack Interactive medzitým pracuje aj na live-service titule v rámci vlajkovej série PlayStationu.

Zdroj: gamingbolt.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk