Apex Legends onedlho odštartuje 16. sezónu s názvom Revelry

Apex Legends onedlho odštartuje 16. sezónu s názvom Revelry

 

Hra oslavuje štyri roky od vydania a prináša veľké zmeny.

Už onedlho battle royale hra Apex Legends dostane svoju 16. sezónu. Tá ponesie názov Reverlry. S ňou do hry prídu zmeny, ktoré hráči dlho očakávali, ale aj také, ktoré majú hre vdýchnuť nový život. Hráčom dlho chýbal v hre herný mód Team Deathmach.  V ňom sa proti sebe postavia dva tímy v zložení šiestich hráčov a cieľom tímu bude ako prvý dosiahnuť 30 zabitých nepriateľov.

Do hry od 11. sezóny nebola pridaná nová zbraň, to sa však zmení s touto sezónou. Energetická zbraň Nemesis má podľa vývojárov priniesť konkurenciu obľúbeným puškám R-301 a Flatline. 

S každou sezónou pribudla do hry nová hrateľná postava, tentokrát to tak nebude. Namiesto novej postavy sa vývojári rozhodli pre zmenu herných tried. Po novom hra ponúkne 5 herných tried a sú nimi Assault, Recon, Skirmisher, Controller a Support. Každá z tried by tak mala získať unikátnu schopnosť, ktorá im pomôže vyniknúť v tom, na čo sú určené.

Hráči sa môžu tešiť aj na nový Battle Pass s novými kozmetickými prvkami, ktorými sa môžu odlíšiť od ostatných hráčov. Keďže ide o štvrté výročie vydanie Apex Legends, tak hráči po prihlásení v prvých dvoch týždňoch sezóny získajú postavy Crypto, Ash a 2 Apex packy, ktoré obsahujú kozmetické vylepšenia k nim.

Apex Legends je dostupný na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S. Hra je taktiež dostupná na mobilné zariadenia, ale tá nebude dostupná od 1. mája 2023, nakoľko sa EA rozhodlo o ukončenie tejto verzie hry.

Zdroj: THEGAMER

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk