Epic Games Store odhalil ďalšiu nádielku hier zdarma

Epic Games Store odhalil ďalšiu nádielku hier zdarma

 

Tentokrát tri.

Epic Games Store odhalil ďalšie hry, ktoré si môžete do svojich herných knižníc pridať úplne zdarma. Do 5. októbra to budú hry Model Builder a Soulstice:

  • Model Builder - Pridajte sa k najnovšiemu trendu v simulačných hrách, využite svoju kreativitu a vytvorte úžasne vyzerajúce modely. Zostavujte, upravujte a vystavujte svoje výtvory, či už ste veterán alebo začiatočník. Začnite stavať a buďte kreatívni!
  • Soulstice - Preskúmaj temný svet plný skrytých tajomstiev, zvládni rozmanitý bojový systém a preži duálne sily dvoch sestier v temnom fantasy príbehu o dospievaní s rýchlou akciou, krutými nepriateľmi a veľkolepými súbojmi s bossmi.

Od 5. októbra do 12. októbra ich nahradí hra Godlike Burger: „V hre Godlike Burger vediete najbláznivejšiu reštauráciu v galaxii! Omračuj, tráv a zabíjaj zákazníkov mnohými zákernými spôsobmi... a premieňaj ich na hamburgerové mäso! A nebojte sa: mimozemskí zákazníci budú prichádzať aj naďalej, ak to urobíte šikovne, pretože kanibalizmus je jednoducho príliš chutný.“

Zdroj: EGS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk