DayZ Alfa Cast

Simulátor postapokalyptického prežívania v nehostinnom svete plného zombie sa dostaví aj ako stand-alone titul. Ako vyzerá jeho Alfa verzia si môžete pozrieť v ďalšom castiku.

 

Broken Age - Videorecenzia

Spomínate si na Macka Uška, Spejbla a Hurvínka či Fimfárum? Sú to bábkové rozprávky, resp. tie prvé dva sú seriály a to tretie je film. Každopádne pokiaľ ste ich mali možnosť zhliadnuť, tak si iste spomínate na akúsi komornú atmosféru týchto príbehov, ktorú vytvárala či už príznačná hudba, hravé dialógy alebo samotné vizuálne prevedenie. Point-and-click adventúra Broken Age: Act 1 od vývojárskeho štúdia Double Fine Productions mi tento pocit opätovne pripomenula, napriek tomu, že ide o hru a nie o bábkové predstavenie.

 

Gomo - Videorecenzia

Kde bolo, tam bolo, bol raz jeden vtipný, veselý, hravý príbeh o ne-hrdinovi, Gomovi, ktorý sa vydal na tak trochu strastiplnú cestu, aby zachránil svojho uneseného psíka Dinga. Prejde si idylickou kajinkou s prvkami nášho folklóru, vesmírom i podzemím....Fishcow Studio odviedlo na svojej prvotine kus solídnej práce. Ako u nás teda obstál celkovo tento slovenský počin?

 

Battlefield 4 - Videorecenzia

Viete, že pri niektorých hrách sa vývojari zamerajú na multiplayer tak, že singleplayer ostane niekde v plienkach? Pri Battlefield 4 si autori v poradí dôležitosti vybrali práve multiplayer, a vy to zistíte hneď pri prvom zapnutí kampane. MarkusFenix vám to ale dopodrobna vyrozpráva v tejto videorecenzii.

 

Ďalšie články...

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk