Čo momentálne kuchtia tvorcovia Remember Me?

 

Určite aj vám stále v hlavách rezonujú otrasy spôsobené hraním rozporuplnej hry Remember Me. Nie, že by bola taká zlá, až vyvolávala otrasy, no len málokto si totiž pri hraní nezačal búchať hlavu o stenu s nelichotivými poznámkami na účet tvorcov, prečo tak atraktívny námet, úžasnú atmosféru Neo Paríža a fantastický soundtrack potopili takým sterilným level dizajnom a brutálnou linearitou.

Prečo som sa vlastne rozhovoril o Remember Me? Dontnod, štúdio stojace za touto hrou, totiž v súčasnosti pravdepodobne pripravuje nové RPG. Web GameSpot si na ich oficiálnych stránkach všimol, že hľadajú človeka pre pozíciu dizajnéra RPG/ARPG pre PlayStation 4 a Xbox One. Čo sa za tým skrýva vedia nateraz len samotní tvorcovia, no po ambicióznom cyberpunkovom univerze predstavenom v Remember Me by bolo doslova hriechom sa k nemu nevrátiť a nevyužiť ho konečne naplno.

Dontnod momentálne pracujú taktiež na point-and-click adventúre v štýle The Walking Dead od Telltale s názvom Life is Strange. Hra vyjde v epizodickom formáte na PC, PS3 PS4, X360 a XONE a okrem prieskumu okolia bude jej hlavnou devízou aj rozhodovanie sa v rôznych situáciách a následné ovplyvňovanie deja.

Zdroj:  GameSpot, VG247

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk