Invizimals: The Lost Kingdom - Preview

Možno ste čítali JC-ho preview na Invizimals: The Alliance, ktorá nedávno vyšla na našom portáli. Spomenúť tento titul je esenciálne pre skutočné pochopenie toho, v čom vlastne The Lost King vyniká oproti hrám iného žánru. Nejde len o možnosť cross-platform hrania, ani o názov hlavného hrdinu (ktorý mimochodom vôbec nevyzerá ako náš Hiro, čo je škoda), ide o celkové prepojenie dvoch rôznych hier na rôznych konzolách. A čo je ešte zaujímavejšie, hlavným hráčom v tejto sérii je PS Vita a nie PS3.

 

Ratchet and Clank: Nexus - Preview

Ratchet and Clank je sériou, ktorá zahreje srdce nejedného konzolového hráča. Ak existuje porovnanie hrateľnosti a dizajnu celkového prostredia, vždy si spomeniem na časom zabudnutého Crash Bandicoota (Nie pre nás, však?). Hoci posledný RaC: All 4 One trochu zmenil základy celého game-play-u pridaním kooperačného módu na celú kampaň s odstránením základných charakteristík, tak tvorcovia sľubovali návrat k starému a dobrému.

 

Beyond: Two Souls - Preview

Quantic Dream je spoločnosťou, ktorá pár rokov dozadu vsadila na žáner, ktorý podľa mnohých ľudí už dávno vymrel. Sú ním presne adventúry, ktoré v 90.-tych rokoch žali najväčší úspech, no s príchodom 3D technológií a nových možností svoje miesto na hernom trhu postupne strácali. Dnes by sa dali moderné adventúry spočítať na prstoch na rukách.

 

Puppeteer - Preview

Občas sa stane, že to nekonečné strieľanie nemŕtvych, teroristov, ufónov, zvierat, politikov, démonov vás odrazu prestane baviť. A teraz otázka, čo hrať? Neraz tento pocit zažíva nejeden hráč, a tak aj my sme siahli po hrách, ktoré by nám pred tým ani nenapadlo hrať. S údivom sme potom „čučali“, aké sú tie platformovky vlastne zábavné.

 

Diggs Nightcrawler - Preview

Play Station 3 nie je iba pre veľkých hráčov. Play Station 3 nie sú iba krvavé strieľačky, ktoré z vás, podľa médií, spravia masového vraha. Play Station 3 je aj pre deti. Aj pre tie najmenšie. Už v minulosti sa Sony snažilo svoju konzolu zásobovať zábavou pre najmenších. Buzz, Eye Toy, Eye Pet a teraz najnovšie kniha Wonderbook. Na rozdiel od minulých pokusov, Wonderbook je podľa nás tá správna cesta.

 

The Last of US - Preview

Keď sa na sklonku roka 2011 objavil ako blesk z čistého neba trailer na dovtedy neznámu hru z dielní nikoho menšieho než štúdia Naughty Dog, takmer všetci majitelia PS3 pozerali naň v nemom úžase. Zmienený „WOW“ efekt sa pritom netýkal len úchvatného vizuálu, pri ktorom si musel smutne povzdychnúť nejeden majiteľ XBOX360, ale ešte aj dnes stále neuveriteľne sviežeho obsahu, ktorý pôsobil tak, že sa môžeme tešiť na niečo úplne iné. The Last of Us jednoducho budil obrovskú pozornosť od prvého momentu a tento status si udržal.

 

Dust 514 - Preview

Dust 514 obsahuje tri vlastnosti, pre ktoré by mali hráči zbystriť svoju pozornosť. Prvou je free-to-play koncept na PS3, ktorý sme zatiaľ na žiadnej konzole nevideli. Hru si budete môcť stiahnuť z PSN zadarmo a hrať sa bez toho, aby ste do hry investovali čo i len cent. Druhou je spojenie hry s legendárnou MMORPG EVE Online, ktorá sa už niekoľko rokov úspešne potuluje v hernej branži. No a tou treťou je priama interakcia medzi týmito dvoma hrami.

 

FIFA 13 - Dojmy

Již po několikáté se konala v Praze prezentace nové FIFY, kterou pořádala česká pobočka EA a nýbrž akce nebyla přístupná širší veřejnosti a my jsme tam samozřejmě nemohli chybět. Dnes vám prínášíme naše dojmy a postřehy z novinek, které má aktuální ročník s pořadovím číslem 13 přinést.

 

Sorcery - Preview

Ak Vám v poslednej dobe unikali novinky zo sveta pohybových ovládačov, mali by ste teraz na chvíľku zaostriť. PS Move prináša opäť hru, ktorá stojí za zmienku. Je ňou Sorcery a už z konceptu, o ktorom sme počuli už v minulosti, nám bolo jasné, že využije Move naplno.

 

Silent Hill HD Collection - Preview PS3

Séria Silent Hill patrí k tomu najlepšiemu, čo sa kedy dalo označiť v hernom priemysle za „survival-horor.“ A dva diely (SH2 a SH3), ktoré si teraz predstavíme, sú spolu s prvým SH jednoznačne najlepšími vstupmi do tohto univerza.

 

Kingdoms of Amalur: Reckoning - Preview PS3

Poznáte to. Vidíte trailer nejakej hry, ten vás úplne rozohní, a na konci sa objaví dátum vydania 2 roky ďaleko. Mne sa to stáva často a to čakanie je také neznesiteľné, že na hru v konečnom dôsledku zabudnem, pri najlepšom ma ten hype úplne opustí. Potom hra konečne vyjde a vy sa za obrazovkou po pár hodinách nudíte, lebo ste ju prešli.

 

Uncharted 3 - Preview PS3

Počuli ste už o sérii Uncharted? Nie? Tak radšej začnite rýchlo čítať, pretože pokiaľ zhodou okolností vlastníte PS3, táto chuťovka by vám určite uniknúť nemala. Čoskoro sa v obchodoch objaví už tretie pokračovanie a nám sa podarilo získať preview verziu! Wheey!

 

Need for Speed: Shift 2 Unleashed - Preview PS3

Pred dvoma rokmi všetkých prekvapil NFS Shift. Po takmer desiatich rokoch, počas ktorých sa pretekárska séria Need for Speed stále viac posúvala k čistej arkáde v uliciach miest, všetkých prekvapil realistickejší simulátor obmedzený na okruhy. Aký bude jeho nástupca?

 

Assassin's Creed: Brotherhood - multiplayer Preview

Keďže v pondelok dostali majitelia prémiového balíčka PS Plus možnosť stiahnuť si multiplayer betu pripravovaného AC: Brotherhood, neváhal som a pustil som sa do sťahovania 3GB súboru. Veď kto by odolal možnosti zahrať si ďalší diel jednej z najobľúbenejších sérií súčastnosti v predstihu??

 

Enslaved: Odyssey to the West - Preview

Ninja Theory, štúdio známe svojou hrou Heavenly Sword, ktorá vyšla exkluzívne pre PS3, finišuje práce na novom titule Enslaved: Odyssey to the West. Dvaja hrdinovia, ktorí sa ani nepoznajú, ani nemajú v láske, sú okolnosťami donútení spolupracovať. Prečítajte si naše preview na túto novú akčnú adventúrku zasadenú do krásne spracovaného post-apokalyptického sveta.

 

Quantum Theory - dojmy z dema

Predvčerom vyšlo na PSN demo k niekoľkokrát odkladanej hre Quantum Theory. Tecmo Koei sú už  s týmto science-fantasy 3th person titulom prakticky hotoví, v Japonsku vychádza 30. septembra, u nás si budeme musieť počkať do 16. novembra. Ako sa teda Quantum Theory hrá? Naplní naše očakávania, alebo zapadne prachom priemernosti v tieni úspešnejších titulov?

 

Battlefield: Bad Company 2 Preview

Mám pre vás dobrú správu. Po dlhej dobe k nám konečne prichádza výborný multi-playerový titul z pohľadu prvej osoby. Aj keď naň počkáme až do marca, už teraz sa môžete zúčastniť perfektnej bety. Po niekoľko dňovom testovaní vám konečne zhrniem, čo prináša Battlefield: Bad Company 2 nové.

 

Ďalšie články...

  • 1
  • 2
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk