Zvuky z ktorých behá mráz

Zvuky z ktorých behá mráz

 

Ako robí Floater?

Svet v Last of Us 2 je krásny a zároveň krutý. Parazitujúca huba Cordyceps, rozložila ľudskú populáciu zo dna na deň. Takže sa nejedná o žiadny zmutovaný vírus. V prípade že to niekomu príde menej reálne, tak treba podotknúť, že Cordyceps je reálna huba, ktorá parazituje ale na hmyze. Aspoň zatiaľ to znamená, že sa možno dožijeme pokračovania. 

Vdýchnuť život niečomu, čo v reálnom svete neexistuje je často náročné. Nejde len o prostredie a príbeh, ide aj o dabing a originálnu zvukovú paletu. Naughty Dog nemal k dispozícii nakazených, ktorým by držal mikrofón pri ústach. A tu prichádza vynaliezavosť ľudí, ako spravím niečo čo neexistuje? Použijeme bežné zvuky, ktoré trocha zmutujeme. Kolekciu veľmi zaujímavých videí, venovanej tejto tematike má SoundWorks Collection, nepokrývajú len videohry.

Takže áno tieto zvuky z ,ktorých mrazí sú často len mačkanie ovocia a ničenie krbového príslušenstva. Tento vývojár si ale naozaj dal záležať, dýchanie záleží od situácie a dopaď šípov od povrchu. Viac ale vo videu priatelia. 

V prípade, že vás zaujíma ako sa Naughty Dog posunulo vpred. SoundWorks pokrylo aj Last of Us: Part 1.

Zdroj: SoundWorks Collection

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk