Black Friday začína už dnes aj na Playstation Store

Black Friday začína už dnes aj na Playstation Store

 

Vo výpredaji sú desiatky hier na PS3, PS4 aj PS Vitu a zľavy na niektoré tituly dosahujú výšku až 90 %.

Aj na európsky Playstation Store sa tento rok vrátil Black Friday - sviatok všetkých shopaholikov. Počas celého víkendu sú tak dostupné značné zľavy až na 187 herných titulov na všetky Playstation platformy.

Výpredaje zahŕňajú novinky ako Titanfall 2 (-33 %), Watch Dogs 2 (-28 %), Battlefield 1 (-16 %) a Call of Duty: Infinite Warfare (-35 %) ale aj osvedčené herné hity ako Grand Theft Auto V (-44 %), Uncharted 4 (-43 %), Metal Gear Solid V (-55 %) a God of War III Remastered (-75 % pre členov PS Plus).

Pre PS3 sú zasa výrazné zľavy na najlepšie herné série ako inFAMOUS (-70 % pre členov PS Plus), Borderlands (až -87 %), Crysis (až -80 %), Mass Effect (-76 %), Far Cry (-68 %) a Dragon Age (až -75 %), alebo vynikajúca The Last of Us Game of the Year Edition (-78 % pre členov PS Plus).

Za zmienku stoja aj zľavy na PS Vita, kde je možné za zlomok ceny získať napríklad kolekcie hier Ratchet & Clank Trilogy (-68 %), Jak and Daxter Trilogy (-60 %) a God of War Collection (-68 %), alebo tituly Killzone Mercenary (-60 %), Need for Speed Most Wanted (-90 %), Assassin's Creed III: Liberation (-65 %) a Unit 13 (-49 %).

Na nákup hier máte čas do pondelkového večera, kedy sa Black Friday výpredaj skončí.

Celý zoznam hier v zľave aj s odkazmi na PS Store:

PS4

PS3 a PS Vita

*Ponuka hier a výška zliav sa líši v závislosti od regiónu. Konkrétne zľavy boli čerpané z českého PS Store.

Zdroj: Playstation.Blog

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk