Najnovšia Bloodborne soška poteší fanúšikov Doll

Najnovšia Bloodborne soška poteší fanúšikov Doll

 

Spoločnosť Gecco prichádza s ďalšou Bloodborne soškou, ktorá tentokrát zobrazuje obľúbenú postavu Doll. Jej cena poriadne zatrasie peňaženkou.

Rovnako ako ich predošlá figúrka Huntera, aj táto bude stáť okolo 300$. Z fotiek je ale nutné uznať, že ide o detailný a kvalitný kúsok umenia.

Doll je zobrazená oproti svojej hernej podobe verne, či už ide o výšku postavy oproti Hunterovi, alebo iné vlastnosti jej postavy a odevu. Výška figúrky je 36 cm a na jej výrobu dohliadali ľudia z From Software, vývojári Bloodborne a Dark Souls hier. Všetky kúsky kostýmu Doll boli vyrábané ručne a napriek tomu, že je figúrka vysoká a má pomerne objemné oblečenie je perfektne vyvážená a tak sa jej vlastník nemusí báť, že len tak spadne na zem.

V predaji bude Doll od októbra 2017, no predobjednať si ju môžete už teraz. Gecco majú v predaji aj Huntera a z Dark Souls majú v ponuke Souls of Cinder a Siegmeyer of Catarina, no figúrky Hunter a Souls of Cinder sú momentálne vypredané. V budúcnosti by sme sa ale mali dočkať nových figúriek Astora Knight (Oscar) a ohniska z Dark Souls.

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk