Poznáme oficiálne vydanie herného titulu Days Gone

Poznáme oficiálne vydanie herného titulu Days Gone

 

Tvorcovia zo štúdia Sony Bend ohlásili oficiálny dátum vydania Days Gone. Pred nie tak klasickými nemŕtvymi budeme utekať od 22. februára 2019.

Pozrite si aj nový trailer, ktorý vás navnadí na obrovské vlny nemŕtvych "Freakers", motorkárske gangy, nainfikovaných medveďov, špinavých psov a zvláštnych vtákov. Ako už býva zvykom v hororovom žánry, niečo sa pokazí a v tomto prípade to bude vaša motorka medzi tým všetkým odporným.

Nainfikované zvieratá sa volajú "Criers" a hráč príde do styku napríklad s veľkými levmi a krvilačnými pumami. Máme možnosť vidieť aj situáciu, ktorú vývojári nazývajú "ambush events", kde sa vás nepriateľský motorkársky gang bude snažiť zhodiť z motorky a zaútočiť na vás. V predchádzajúcom trailery sa táto udalosť udiala tak, že motorkársky gang nastražil pascu, drôt omotaný okolo dvoch stromov. V novom videu máme možnosť vidieť horiace auto, ktoré sa rúti do odstavených áut.

Tento trailer nám predstavil aj novú ľudskú frakciu s názvom "R.I.P." alebo "Rippers". Ide o kult, ktorý uznáva nemŕtvych alebo "Freakers". "Rippers" zabijú kohokoľvek kto nie je "Freaker". Zabíjať nemŕtvych však odmietajú a môžete to využiť vo svoj prospech.

Days Gone vychádza 22. februára 2019, takže si dovtedy pripravte svoje zabijacke inštinkty, pretože toto bude jedna veľká divoká nemŕtva jazda.

Zdroj: VG247

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk