Plagát na post-apokalyptický film sa nápadne inšpiruje hrou The Last of Us

Plagát na post-apokalyptický film sa nápadne inšpiruje hrou The Last of Us

 

Takzvaná inšpirácia tvorcov neskončila len pri reklamnom plagáte.

What Still Remains je názov filmu, ktorý sa nielen svojím obsahom, ale aj jedným z reklamných plagátov veľmi nápadne inšpiruje známou exkluzivitou PlayStationu The Last of Us.

Film, odohrávajúci sa v post-apokalyptickom svete, sleduje príbeh mladého dievčaťa a staršieho muža, ktorí sa spolu snažia prežiť vo svete zahltenom pandémiou ľudského vírusu. Tá spôsobuje rapídne zmeny v ľudskom správaní, napadnutí ľudia sa stávajú násilnými. Je vám to povedomé? :) 

Tvorcovia filmovej adaptácie na motívy The Last of Us sa nebáli zájsť až tak ďaleko, že jeden zo svojich reklamných plagátov vytvorili tak, že doslova skopírovali cover známej hry. Obrázok, ktorý z internetu medzičasom zmizol sa samozrejme opäť objavil na twitteri. Temné zákutia internetu opäť ukázali svoju silu a pravidlo, ktoré hovorí, že čo sa raz dostane na internet z neho len tak ľahko nezmizne, sa opäť potvrdzuje.

Plagát sa dostal do rúk viceprezidentovi štúdia Naughty Dog, Neilovi Druckmannovi a ten reagoval so smiechom. Tvorcovia filmu sa obhajovali tým, že mnohé z filmových „posterov“ sú inšpirované inými. Situácia napokon skončila tak, že pôvodný plagát sa na reklamné účely prestal používať a bol odstránený. Aspoň dočasne.

Zdroj: gamerant

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk