Dark Souls dostane špeciálnu zberateľskú edíciu pre tých najväčších fanúšikov

Dark Souls dostane špeciálnu zberateľskú edíciu pre tých najväčších fanúšikov

 

Všetko to k chystanej trilógii.

Tak ako sa špekulovalo, Dark Souls dostane špeciálnu verziu v ktorej nájdete všetky tri diely hry so všetkým DLC obsahom. Vydanie tejto verzie nazvanej Dark Souls Trilogy je naplánované 1. marca na PC, Xbox One a Playstation 4. Vzhľadom na to, že toto je pravdepodobne posledné vydanie Souls hry na dlhý čas, Namco Bandai sa rozhodlo vydanie tejto kolekcie trochu okoreniť.

Rozhodli sa vydať špeciálnu limitovanú zberateľskú edíciu z ktorej bude existovať iba 2000 kusov a jej suma je nastavená na 499,99€. Kúpiť ju môžete exkluzívne prostredníctvom Bandai Namco Store

A čo za cenu hernej konzoly dostanete? Okrem všetkých troch dielov hry bude balenie obsahovať 34cm vysokú postavu Elite Knight at Bonfire. Okrem toho dostanete šesť diskov na ktorých sú soundtracky zo všetkých Souls hier, 460 stranový Dark Souls Trilogy Compendium a špeciálne balenie. Táto špeciálna edícia však nebude dostupná pri vydaní Dark Souls Trilogy, ale až v máji. Ak ste teda veľkým fanúšikom, tak si paradoxne počkáte dlhšie.

Zdroj: Bandai Namco

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk