Motorka bude v Days Gone vašim najlepším priateľom

Motorka bude v Days Gone vašim najlepším priateľom

 

Vo svete na vás číha veľa nebezpečenstiev.

S blížiacim sa vydaním Playstation 4 exkluzivity Days Gone sa vynárajú nové informácie a videá, ktoré nám ozrejmujú svet v ktorom sa hráč ocitne. To, že hra bude v otvorenom svete a jej najväčšou prednosťou sú obrovské hordy zombíkov už nejaký ten čas vieme a teraz k nim pribudli prostredníctvom traileru Riding the Broken Road ďalšie.

Z neho sa dozvedáme napríklad to, že vašim najvernejším spoločníkom v tomto nebezpečnom svete bude Drifter Bike, špeciálne upravená motorka, ktorá vás dostane z tých najväčších šlamastík. Budete mať možnosť ju vylepšovať po všetkých stránkach, od odolnosti, cez rýchlosť až po výzor. No na to, aby vás niekam odviezla bude potrebovať palivo a jeho zaobstaranie je už na vás.

Autori taktiež na chvíľu ukázali veľkosť sveta na mape, to, že v hre bude dynamické striedanie dňa a noci a taktiež to vyzerá, že v hre sa dočkáme buď striedania ročných období, alebo niektoré časti mapy budú pokryté snehom. Cez deň budete viac stretávať tzv. Marauders zombies a v noci sa budú častejšie vyskytovať Freaker zombies. 

Days Gone vychádza 26. apríla exkluzívne na Playstation 4.

Zdroj: gamerant.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk