Pokus prejsť všetky Soulsborne hry bez straty zdravia sa skončil po 14 hodinách

Pokus prejsť všetky Soulsborne hry bez straty zdravia sa skončil po 14 hodinách

 

Niekto by po tomto pokuse spáchal samovraždu.

Meno The_Happy_Hob je v komunite Souls a Bloodborne hier veľmi známe. Ide totiž o streamera, ktorému sa podarilo prejsť celú Dark Souls sériu bez toho, aby ho nepriatelia čo i len raz trafili. To znamená niekoľko hodín hrania a niekoľko desiatok bossov.

Došlo to dokonca do takého štádia, že mu poklonu vystrúhal aj dizajnér série Hidetaka Miyazaki. Lenže jemu sa očividne málilo a tak sa rozhodol, že prejde všetky Soulsborne hry bez toho, aby stratil čo i len jeden HP. Čiže 86 bossov a päť hier, ktoré patria medzi tie najťažšie na svete. A to samozrejme v jednom streame.

Nasledovala vytrvalá príprava, kde sa Hob učil všetko. Všetky pohyby, všetky mapy a to aby túto obrovskú výzvu zvládol. A nastal deň D. Podarilo sa mu prejsť Dark Souls 1, Dark Souls 2, Dark Souls 3 a dokonca ja Bloodborne bez toho, aby ho niektorý nepriateľ zasiahol. Po 14 hodinách hrania však prišiel moment, ktorý to všetko zmaril.

Prišiel prvý boss Demon’s Souls a trosky, ktoré občas vyprodukujú jeho pohyby zasiahli Hoba a zmarili mu šance na tento úžasný úspech. Z 86 bossov sa zastavil na čísle 69. A jeho reakcia všetko vystihuje.

Zdroj: Twitch

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk