Bude nový Assassin’s Creed vikingský?

Bude nový Assassin’s Creed vikingský?

 

Zaujímavý náznak v inej hre od Ubisoftu.

Jedným zo znakov hier Ubisoftu je aj to, že hry veľmi radi odkazujú na iné hry od tohto vydavateľa a to sa týka aj „upútaviek“ medzi jednotlivými sériami. Preto, keď sa napríklad objavili tri zelené svetlá v Ghost Recon: Wildlands, všetci tušili, že pravdepodobnosť existencie nového dielu Splinter Cell je veľmi veľká.

Tentokrát sa však teasovanie týka dvojice sérií Assassin’s Creed a The Division. Ako už asi všetci dobre vieme, tento rok sa nového prírastku do série Assassin’s Creed nedočkáme a namiesto toho dostaneme pravdepodobne tretí diel Watch Dogs. Fanúšikov však už teraz zaujíma, kde sa v sérii Grécku pozrieme ďalej.

Na druhej strane tu máme nedávno vydaný The Division 2, ktorý teasuje informácie o Assassin’s Creed. Fanúšikovia totiž objavili v tejto hre Easter Egg. Postavu, ktorá jasne drží v rukách Apple of Eden, artefakt, ktorý je fanúšikom AC veľmi povedomí. Pri ňom je taktiež napísané slovo Valhalla, čo v kombinácii s štýlom oblečenia postavy jasne naznačuje vikingské zasadenie.

Otázkou tak už len zostáva, či si niekto z vývojárov Division 2 robí z hráčov dobrý deň, alebo ide skutočne o jemné naznačenie toho, že Assassin’s Creed sa vyberie na sever. Pred niekoľkými týždňami sme informovali o leaku, ktorý hovoril, že séria sa vráti do Talianska a fanúšikova zas už niekoľko rokov volajú po výlete do feudálneho Japonska. Takže uvidíme, čo nám Ubisoft ponúkne. Každopádne, pred niekoľkými týždňami sa na Art Station objavil zaujímavý obrázok, ktorý tiež nanačoval Vikingské prostredie od art dizajnéra Ubisoftu, no po chvíli ho vývojár siahol s odôvodnením, že už pre Ubisoft nepracuje a bola to jeho fanúšikovská kresba.

Zdroj: Reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk