RPG Nioh 2 bude bližšie predstavená na TGS a dostane aj demo

RPG Nioh 2 bude bližšie predstavená na TGS a dostane aj demo

 

Testovanie bolo úspešné.

Team Ninja už relatívne dlho pracuje na vývoji pokračovania prvého Nioh, ktorý svojimi kvalitami pozitívne prekvapil a preto sa dvojka radí u niektorých hráčov medzi najočakávanejšie hry. Od ohlásenia je však okolo hry ticho, okrem úspešného alfa testu.

Po jeho skončení sa však o slovo prihlásil šéf vývoja Tom Lee, ktorý priniesol radostné správy: „Drvivá väčšia názorov na hru v alfa teste (ten absolvovalo 50 tisíc hráčov) bolo extrémne pozitívnych a dostali sme veľké množstvo konštruktívnych pripomienok, ktoré analyzujeme. Posledný čas sme teda strávili touto analýzou a robili zmeny v hre, aby sme pripravili ešte lepší zážitok. Ďakujeme všetkým, ktorý sa zúčastnili. Nevieme sa dočkať, kedy sa s vami budeme môcť podeliť o postup pri vývoji."

Lee taktiež prezradil, že nové demo bude k dispozícií na tohtoročnom Tokyo Game Show, kde vývojári prinesú aj nové informácie. Toto podujatie sa koná od 12. do 15 septembra. A následne sa vydania dema dočkajú aj hráči, ktorí majú Playstation 4 aj doma, no vývojári neprezradili, kedy presne to bude. 

Hlavnou postavou Nioh 2 je postava, ktorá je napol človekom a napol Yokai, čo jej umožňuje zmeniť sa na démona. Hra je vo vývoji na Playstation 4 a zatiaľ nemá stanovený dátum vydania.

Zdroj: GamingBolt

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk