Activision priblížil „polovičný“ Spec Ops mód v Call of Duty: Modern Warfare

Activision priblížil „polovičný“ Spec Ops mód v Call of Duty: Modern Warfare

 

Čo môžete čakať a čo nedostanete?

Po upútavke sa kampaň sa tvorcovia Call of Duty a vydavateľ Activision rozhodli hráčom predstaviť aj kontroverzný mód Spec Ops. Prečo kontroverzný? Pretože určitá časť tohto herného módu (konkrétne Survival mód) bude exkluzívna pre konzolu Playstation 4 a to počas celého jedného roka. Najprv sa však poďme pozrieť na to, čo dostanú všetci hráči.

Special Ops mód bude kooperatívnym módom pre štyroch hráčov, kde budete hrať za členov organizácií CIA a FSB, aby ste zastavili teroristickú organizáciu Al-Qatala. Misie budú zasadené do vojnových oblastí, kde budete plniť rôzne misie aby ste nakoniec „zničili hlavný aspekt logistiky tejto organizácie.“

Podľa Infinity Ward budete môcť hrať stealth alebo ísť do misií po hlave a nepriatelia budú na vaše činy reagovať, čo môže ovplyvniť aj výsledok bitky. Pri vydaní budú v balení štyri misie, ktoré sa budú skladať z niekoľkých úrovní a ďalší obsah pribudne zdarma po vydaní. Ak však chcete tieto misie hrať solo, tak budete môcť. Na konci misie dostanete hodnotenie v podobe hviezdičiek.

Spomínaný Survival Mode, ktorý má ročnú exkluzivitu sa snažia autori vykresliť ako malú súčasť Special Ops (pochopiteľne). Podľa nich ide o mód hordy, kde sú štyria hráči postavení proti nepriateľským vojskám s narastajúcou náročnosťou. K dispozícii budú pri vydaní tri mapy, kde si tento mód budete môcť vychutnať. K dispozícii budú aj štyri role na bojisku: Assault, Recon, Engineer a Demolition, vrátane komplexnej úpravy výbavy a killstreakov.

Call of Duty: Modern Warfare vychádza 25. októbra na PC, Xbox One a Playstation 4.

Zdroj: PCGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk