Vyskúšajte si na Halloween open-beta demo z Nioh 2 a pozrite si nový trailer

Vyskúšajte si na Halloween open-beta demo z Nioh 2 a pozrite si nový trailer

 

Dôležitá informácia pre fanúšikov hier s nálepkou „Souls like“.

Vývojári z Team Ninja dnes ohlásili na oficiálnom Playstation blogu dátum vydania pre Nioh 2. Hru si konečne zahráme začiatkom budúceho roka a to 13.marca. Na blogu nám pripomínajú ich otvorenú betu, ktorá bude trvať od 1. do 10.novembra. Bude sa jednať o demo, ktoré si môžete od pozajtra stiahnuť cez PS Store, a ponúkne vám nové prvky ako napríklad rozsiahle prispôsobenie charakteru alebo najnovšiu zbraň Switchglaive.

Keď prvý krát vstúpite do bety, ocitnete sa na mieste s názvom Interim. Na rozdiel od predchádzajúcej hry, kde ste sa ocitli v dojo, Interim je bezpečným miestom, kde si vyberiete zbraň a otestujete základné pohyby, a keď budete pripravený tak zamierite na skutočné výzvy. Ak si naozaj veríte a dokážete prejsť celú betu, dostanete označenie vraha démonov (The Mark of the Demon Slayer), čo je vlastne odmena, ktorou si budete môcť odomknúť Kamaitchi helmu. Helmu si odomknete vo svätyni a budete ju môcť použiť v plnej hre.

Team Ninja dnes na twitter pridal informáciu o tom, že ak máte save z prvej hry Nioh na svojej PS4 konzole, môžete si zahrať betu za Williama, hlavného protagonistu predchádzajúceho dielu.

Takisto si od dnes si môžete predobjednať Nioh 2 na Playstation Store, čo Vám zabezpečí bonusové veci do finálnej hry. Ak Vás hra zaujala ale ešte stále neviete čo od hry čakať, pre predplatiteľov služby PS Plus je pripravený prvý diel Nioh na November.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk