Team Ninja vie, že fanúšikovia žiadajú ďalší Ninja Gaiden

Team Ninja vie, že fanúšikovia žiadajú ďalší Ninja Gaiden

 

A aj na ten príde správny čas.

Team Ninja má momentálne plné ruky práce s druhým pokračovaním Nioh, ktoré príde 13. marca 2020 exkluzívne na Playstation 4. Jednotka sa veľmi vydarila a zatiaľ nič nenaznačuje tomu, že by to malo byť pri dvojke inak. Vývojári z tohto štúdia sa však už pozerajú dopredu a teda tomu, čo budú robiť po vydaní tejto hry.

A možno sa dočkáme návratu k ich legendárnej sérii Ninja Gaiden. Šéf vývoja Nioh 2 Fumihiko Yasuda priznal, že počuje žiadosti fanúšikov o návrat tejto série: „Sme si vedomí toho, že niektorí chceli radšej pokračovanie Ninja Gaiden ako pokračovanie Nioh. Teraz vidíme na trhu oveľa viac ninja hier, ako napríklad Sekiro: Shadows Die Twice a my sa týmito hrami cítime inšpirovaní a dúfame, že jedného dňa týmto fanúšikom prinesieme dobré správy.“

Takže zatiaľ žiadne potvrdenie, iba náznak. Každopádne, ak sa Team Ninja rozhodne vrátiť sa do tohto sveta, bude to musieť dopadnúť oveľa lepšie ako posledné dva diely. Tretí Ninja Gaiden z roku 2012 totiž rozbehol úpadok série s priemerným hodnotením 58 a Yaiba: Ninja Gaiden Z sériu dočasne pochoval, keď v roku 2014 vyšiel a priniesol podpriemernú hru s hodnotením 43.

Zdroj: PushSquare

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk