Tohtoročné Call of Duty sa bude volať: Call of Duty: Black Ops Cold War

Tohtoročné Call of Duty sa bude volať: Call of Duty: Black Ops Cold War

 

Najprv špekulácia a následné nepriame potvrdenie.

O tohtoročnom Call of Duty vieme naisto prakticky jedinú vec. Teda dve. Jednou je, že príde tento rok a druhou, že hru vyvíja štúdio Treyarch. Postupom času (ako to už v prípade Activisionu a série Call of Duty býva) sa začali objavovať informácie od dôveryhodných zdrojov o tom, kde sa bude hra odohrávať, a čo od nej môžeme čakať.

Tak. Aby som to len v skratke preletel: Tohtoročné Call of Duty má byť soft reštartom Black Ops série a má hráčov posunúť do obdobia Studenej Vojny. Má priniesť známe postavy, no v novom prevedení. Odohrávať sa má vo Vietname a príde ako cross-gen hra. Čiže sa jej dočkáme aj na Xbox One a Playstation 4 a aj na Playstation 5 a Xbox Series X.

Takže, toto je také veľmi rýchle zhrnutie. A teraz k jadru správy. Call of Duty leaker Okami včera na sociálnej sieti Twitter zverejnil informáciu o tom, že názov nového Call of Duty bude Call of Duty: Black Ops Cold War.

Následne sa o celú situáciu začal zaujímať aj web Eurogamer, ktorému zdroje z prostredia vývoja prezradili, že presne tento názov je pre hru momentálne určený. Kampaň hry sa začne v 60-tych rokoch a opäť si bude raziť cestičku smerom do budúcnosti.

Zdroj: Eurogamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk