Unikli prvé zábery z hrania Call of Duty: Black Ops Cold War

Unikli prvé zábery z hrania Call of Duty: Black Ops Cold War

 

Teda...údajne.

Aj napriek tomu, že 2020 je zatiaľ rok, na ktorý by radšej mnohí zabudli, tak aj v tomto roku príde nové Call of Duty. Vyvíja ho štúdio Treyarch a podľa leakov od veľmi dôveryhodných osôb a taktiež aj webu Eurogamer by mala hra mať názov Call of Duty: Black Ops Cold War.

Hra mala byť údajne predstavená už dnes na Playstation 5 podujatí, no nakoľko to bolo odložené, tak momentálne je otázne, kedy sa nám Activision rozhodne ukázať svoju novú hru. Asi ťažko však predpokladať, že to bude v dohľadnej dobe vzhľadom na to, čo sa deje v USA.

Na internete sa však objavilo video, ktoré údajne pochádza práve z tejto hry. Podľa dostupných informácií ide o pre-alpha verziu hry a zábery teda ani zďaleka nereprezentujú finálnu hru. Zábery sú z hrania na mape Tanks a podľa ďalších informácií hra používa výrazne upravený engine z Black Ops 4. Hra zatiaľ neobsahuje Dead Slience a ani možnosť „slidu.“ Viacerí leakeri vzápätí potvrdili, že videli 45 minútové video, no jeho zdroj Activision stiahol a momentálne máme zatiaľ k dispozícii iba niečo vyše minúty z hrania.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk