The Last of Us Part II exceluje: 4 milióny kusov za prvé tri dni. Najrýchlejšie predávaná PS4 exkluzivita

The Last of Us Part II exceluje: 4 milióny kusov za prvé tri dni. Najrýchlejšie predávaná PS4 exkluzivita

 

Predpoklady sa naplnili.

Minulý týždeň sme vás informovali o skvelých predajoch krabicovej verzie post-apo akcie The Last of Us Part II, ktorá sa tešila obrovskému záujmu nie len u nás, ale aj v Čechách a rekordy padali aj vo Veľkej Británii. Dnes sa konečne dostávame k oficiálnym číslám a môžeme skonštatovať len jedno -  The Last of Us Part II je najlepšie predávanou PlayStation 4 exkluzivitou, ktorá za prvé tri dni predala viac ako 4 milióny kusov.

Predchádzajúce prvenstvo v kategórii najrýchlejšie predávaná PlayStation 4 exkluzivita si držal remake Final Fantasy 7, ktorý predal za rovnaký čas zhruba 3.7 milióna kusov a porúčať sa musel aj Marvel’s Spider-Man s 3.3 miliónovým predajom.

"Sme nesmierne vďační miliónom fanúšikom po celom svete, ktorí hrali The Last of Us Part II a zdieľali s nami svoje zážitky. Rozhodli sme sa vyrozprávať príbeh, ktorý sa zaoberá náročnými témami. Je neuveriteľné sledovať, ako vo vás príbeh rezonuje a koľko diskusií vyvoláva.", znelo emotívne vyjadrenia Neila Druckmana, šéf vývoja The Last of Us Part II.

Zdroj: twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk