Sony exkluzivity dostávajú patche, ktoré ich pripravujú na príchod Playstation 5

Sony exkluzivity dostávajú patche, ktoré ich pripravujú na príchod Playstation 5

 

Všetko prebieha v tichosti.

Už aj vo first-party štúdiách Sony prebieha patchovanie hier z Playstation 4 generácie a zdá sa, že súčasťou týchto patchov je predpríprava príchodu next-gen konzoly, Playstation 5.

Je už napríklad potvrdené, že súčasťou nového Legends updatu pre Ghost of Tsushima bola aj príprava hry na príchod Playstation 5 konzoly, vďaka ktorej si túto exkluzivitu budete môcť vychutnať v 60FPS.

To však nie je všetko. Patchu sa napríklad dočkali aj hry aj hry God of War III Remastered a God of War, ktoré im pravdepodobne umožnia využívať Playstation 5 Boost Mode.

Patchov sa však dočkali aj VR hry Astro Bot Rescue Mission, Everybody’s Golf VR, PSVR Worlds ale aj klasické hry ako Marvel’s Spider-Man, Concrete Genie a Final Fantasy VII Remake.

A patchu sa dočkal aj remaster prvého The Last of Us, ktorý okrem prípravy hry na príchod next-genu ponúkol hráčom aj skrátenie prestávky na prípravu kávy pri načítavaní hry a to dokonca aj priamo na Playstation 4. Naughty Dog nejakou mágiou spôsobilo, že namiesto vyše 2-minútového čakania na načítanie hry si musia hráči po patchi počkať iba necelých 15 sekúnd.

Zdroj: GamingBolt

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk