Sony odmieta vracať peniaze za Cyberpunk 2077: Máme si počkať na patche

Sony odmieta vracať peniaze za Cyberpunk 2077: Máme si počkať na patche

 

Prísna politika v praxi.

Štúdio CD Projekt RED včera oznámilo, že hráči, ktorí sú nespokojní s Cyberpunk 2077 majú požiadať o vrátenie peňazí. Čo v prípade kúpy digitálnej verzie hry logicky znamená kontaktovať Sony/Microsoft, aby vám odňali digitálnu kópiu, no vrátili peniaze.

Jedna vec je vydať toto verejné vyhlásenie a druhá vec je prax. CD Projekt totiž očividne túto vôľu poskytnúť hráčom vrátenie peňazí nejako nekomunikoval ani s Microsoftom a ani so Sony a hráči hlásia, že sa k vráteniu peňazí dostávajú buď extrémne ťažko, alebo vôbec.

Najväčší problém je so Sony a teda s Playstation 4 verziou Cyberpunk 2077. Sony je totiž známe svojimi striktnými podmienkami vrátenia peňazí. Ich zaužívané podmienky sú také, že v momente, ako si stiahnete digitálnu kópiu hry ktorú ste si kúpili, tak strácate nárok na vrátenie peňazí. Sony síce občas udelí výnimku voči tomuto pravidlu, no takto to funguje v drvivej väčšine prípadov. Čo je v tomto prípade dosť šialené, pretože mnoho hráčov netušilo v akom stave je last-gen verzia hry predtým ako si ju kúpili.

Zástupcovia podpory Sony jednoducho odkazujú hráčom (vo väčšine prípadov), že na vrátenie peňazí nemajú nárok a že majú počkať na opravné patche, ktorých sa hra má dočkať v januári a februári 2021.

Ak by ste sa teda rozhodli vrátiť digitálnu kópiu a Sony (alebo Microsoft) vám odmietnu vrátiť peniaze, tak vám odporúčame podľa inštrukcií štúdia CD Projekt RED kontaktovať priamo ich na mailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a tí vám hádam s vrátením peňazí pomôžu.

Zdroj: PushSquare

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk