Scenárista populárnych Assassin’s Creed hier po rokoch opúšťa Ubisoft

Scenárista populárnych Assassin’s Creed hier po rokoch opúšťa Ubisoft

 

Uvidíme, kam zavedú jeho ďalšie kroky.

Darby McDevitt, scenárista a spisovať série Assassin’s Creed oznámil na sociálnej sieti Twitter, že po vyše dekáde, ktorú strávil v štúdiu Ubisoft Montreal opúšťa túto najväčšiu pobočku francúzskeho vydavateľstva Ubisoft.

McDevitt začal v Ubisofte na pozícii scenáristu pri hrách Assassin’s Creed 4: Black Flag a Assassin’s Creed Unity a následne sa dostal do pozície Narative Director pri hrách Assassin’s Creed Origins, Assassin’s Creed Odyssey a Assassin’s Creed Valhalla.

„Toto je môj posledný deň v Ubisoft Montreal. Po dekáde práce so skvelými ľuďmi a pri vytváraní príbehov a postáv v tejto neuveriteľnej sérii a po interakcii so skvelými fanúšikmi som sa rozhodol vydať sa na nové dobrodružstvo.“

McDevitt zatiaľ neprezradil, kam povedú jeho ďalšie kroky, no Montreal patrí medzi Mekky herného vývoja, takže v tomto meste sa vývojár s jeho skúsenosťami určite nestratí.

A čo sa týka jeho práce, tak asi posledný kúsok pre sériu Assassin’s Creed si budeme môcť pravdepodobne vychutnať v expanzii Wrath of the Druids, ktorá má prísť 29. apríla.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk