Podľa očakávania v It Takes Two nechýba „Fu*k the Oscars“ easter egg

Podľa očakávania v It Takes Two nechýba „Fu*k the Oscars“ easter egg

 

Legendárna hláška.

Kooperatívna hra It Takes Two je na trhu niekoľko dní a od recenzentov a hráčov si zatiaľ zbiera pochvalné známky. Hra je dielom švédskeho štúdia Hazelight Studios, ktoré vedie Josef Fares. A ak ste náhodou nemali tú česť, tak Josef Fares je veľmi vtipnou postavičkou herného priemyslu. Ten si totiž servítky pred ústa nedáva.

Pred vydaním hry napríklad povedal, že každému hráčovi, ktorému sa bude zdať, že hra neprichádza s novými nápadmi zaplatí 1000$. Známa je taktiež jeho kritika voči systému názvov Xbox konzol, no asi najznámejšie je jeho vystúpenie na The Game Awards v roku 2017, kedy sa prezentoval dnes už legendárnou hláškou „Fu*k the Oscars.“

A ak sa pýtate, tak áno, Faresovi sa podarilo túto hlášku z The Game Awards 2017 prepašovať aj do svojej najnovšej hry vo forme easter eggu. Ten nájdete v kapitole „Pillow Fort.“ V tej narazíte na sekvenciu v ktorej sa nachádzajú 3 samostatné portály, ktoré musia byť vyriešené na to, aby vás hra pustila ďalej. Ak si to však namierite rovno do zlatého portálu, tak budete počuť známu vetu. A ak sa vám nechce tento easter egg hľadať, tak ho nájdete nižšie.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk