Prvá aktualizácia pre Ghost Recon Breakpoint v roku 2021 príde už čoskoro

Prvá aktualizácia pre Ghost Recon Breakpoint v roku 2021 príde už čoskoro

 

Nádielka nového obsahu.

Ubisoft nezanevrel na Ghost Recon Breakpoint ani v roku 2021 a vývojári sa s fanúšikmi konečne podelili o viac informácií o obsahu, ktorý plánujú do hry pridať počas nasledujúcich mesiacov.

V blogovom príspevku prezradili, že sú „nadšení,“ že môžu hráčom priniesť ďalší obsah zdarma a to vrátane nových možností vizuálnej úpravy, postupu hrou, znovuhrateľnosti a taktiež sľubujú aj opravu rôznych pretrvávajúcich problémov s hrou.

Prvá aktualizácia označená ako Title Update 4.0.0 by mala byť vydaná „koncom jari“ a jej hlavným zameraním bude zlepšenie umelej inteligencie AI spolubojovníkov a taktiež pridá „niekoľko možností, ktoré si vyžiadala komunita.“ AI spolubojovníci sa dočkajú napríklad možnosti získavania XP bodov a pasívnych skillov. Hráči sa môžu tešiť na vylepšený quest log a nové odmeny.

Čo sa týka ďalšieho updatu, tak ten bude mať označenie Title Update 4.0.1. a zatiaľ ide o utajenú operáciu o ktorej nám Ubisoft nechce veľmi veľa povedať. Vieme tak iba to, že sa jej dočkáme na jeseň. A kalendár nám taktiež prezrádza cross-over podujatie so sériou Tomb Raider.

Zdroj: Ubisoft
 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk