Šéf PlayStation: Stiahnutie Cyberpunku bolo zložité, no niečo sme urobiť museli

Šéf PlayStation: Stiahnutie Cyberpunku bolo zložité, no niečo sme urobiť museli

 

Hra sa tam stále neobjavila.

Cyberpunk 2077 bol pri svojom vydaní na konzolách Xbox One a PlayStation 4 v tak zlom stave, že Microsoft musel predĺžiť možnosti vrátenia peňazí a Sony dokonca hru kompletne stiahlo z predaja. Samozrejme, bavíme sa o digitálnych kópiách, pretože hru si stále môžete kúpiť v krabicovej verzii.

Prešiel vyše polrok a hra sa na PlayStation Store stále neobjavila a ani CD Projekt RED nevie povedať, kedy sa tak stane. Vedenie spoločnosti ukazuje prstom na Sony.

K odstráneniu hry z PlayStation Store sa v rozhovore pre Axios vrátil šéf PlayStation Jim Ryan. Podľa neho to bolo ťažké rozhodnutie, no nemohli predávať hru, ktorá by priniesla hráčom „zlý zážitok.“

„Bolo to pre nás ťažké rozhodnutie, no museli sme konať v záujme PlayStation komunity a nemohli sme vedome predávať hru, ktorá by mohla priniesť hráčom zlý zážitok.“

Ryan neprezradil, kedy sa hra vráti do digitálneho obchodu a tak musia PlayStation hráči naďalej čakať. A aj keď toto je po prvýkrát, čo priamo komentoval decembrovú situáciu, tak už raz štúdio nepriamo skritizoval.

Zdroj: Axios

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk