Ghost of Tsushima sa údajne dočká veľkej samostatnej expanzie na štýl Gears 5: Hivebusters
Fáma

Ghost of Tsushima sa údajne dočká veľkej samostatnej expanzie na štýl Gears 5: Hivebusters

 

Ďalšia exkluzivita na obzore?

Herný insider Shpeshal_Nick na sociálnej sieti Twitter tvrdí, že minuloročná populárna a oceňovaná PlayStation 4 exkluzivita Ghost of Tsushima sa dočká masívnej expanzie pre jedného hráča. Hra po svojom vydaní v auguste bola rozšírená o multiplayer Legends, no podľa jeho tvrdení to nie je jedná expanzia, ktorá bola vo vývoji.

Podľa jeho informácií by sa táto expanzia mala volať Ghosts of Ikishima a cieľom je vydať ju ešte v priebehu tohto roka. Veľa informácií nezverejnil, no prezradil ešte to, že by malo ísť o expanziu na štýl Gears 5: Hivebusters a teda rozšírenie kampane pre jedného hráča. Zároveň však naznačil, že by mohlo ísť pokojne aj o samostatne spustiteľnú hru na štýl Marvel’s Spider-Man: Miles Morales.

Ak sa teda tento insider nemýli (a už niekoľkokrát dokázal, že má viacero solídnych zdrojov informácií v hernom priemysle), tak k odhaleniu by malo prísť už čoskoro.

Predpokladáme, že ak je Ghosts of Ikishima naozaj reálnym produktom, tak by sme sa ho mali dočkať na PlayStation 4 a PlayStation 5.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk