Playstation 5 upgrade pre majiteľov Marvel’s Spider-Man zdarma nebude
Fáma

Playstation 5 upgrade pre majiteľov Marvel’s Spider-Man zdarma nebude

 

Smutnú správu potvrdil producent hry.

Po ohlásení, že Marvel’s Spider-Man: Miles Morales príde na Playstation 4, a pôvodná hra zas na Playstation 5 vznikol tak trochu zmätok. Fanúšikovia nevedia, akú edíciu hry si majú kupovať a či za svoju vernosť a kúpu jednotky na Playstation 4 niečo dostanú. A bohužiaľ, vyzerá to tak, že nie.

V súkromnej konverzácii na sociálnej sieti Twitter to potvrdil producent hry Eric Monacelli. Pri otázke fanúšika, či budú mať majitelia jednotky na Playstation 4 nárok na Playstation 5 upgrade zdarma odpovedal, že nebudú. To znamená, že ak si chcete vychutnať prvého Spider-Mana s next-gen vylepšeniami, tak vašou jedinou možnosťou bude kúpa Ultimate Edície Miles Morales, ktorá bude obsahovať remaster jednotky.

Takže, len aby sme si to ujasnili:

  • Ak vlastníte Spider-Man na Playstation 4, tak nárok na Playstation 5 upgrade zdarma nemáte
  • Ak si na Playstation 5 kúpite hru Miles Morales tak získate prístup iba k tejto hre (59,99€)
  • Ak si na Playstation 5 kúpite Ultimate verziu Miles Morales, dostanete k tomu aj remaster prvej hry na Playstation 5 (79,99€)
  • Ak si kúpite Miles Morales na Playstation 4, tak by ste mali mať nárok na Playstation 5 verziu zdarma

Zatiaľ však stále čakáme na oficiálne potvrdenie priamo od štúdia, alebo od Sony. Ten príspevok dole určite neplatí, nakoľko nie je od Insomniac Games ale od Insomaniacgames (fake účet).

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk