Sen o predaji farebných krytov na Playstation 5 sa skončil. Platestation neexistuje

Sen o predaji farebných krytov na Playstation 5 sa skončil. Platestation neexistuje

 

Platestation už neexistuje.

Minulý týždeň sa objavil web, ktorý tvrdí, že predáva „vysokokvalitné“ bočnice na konzolu Playstation 5 a to v piatich farebných vyhotoveniach. Ak sa vám teda nepozdáva biela farba na novej konzole, tak si ju takýmto spôsobom môžete jednoducho vymeniť. Stáť vás budú 34,95€, poštovné je zdarma a predajca sľubuje, že ak nebudete spokojní, alebo ak sa vyskytne problém s rozmermi, môžete ich vrátiť a peniaze dostanete späť.

A názov obchodu? Platestation 5. A práve tento názov bol tŕňom v oku Sony, ktorý sa na celú situáciu bližšie pozreli a obchod, aby zmenil svoj názov. Zjavne sa im nepozdávala asociácia názvu stránky s názvom konzoly Playstation 5. Taktiež ich požiadali, aby z webu stiahli všetky obrázky konzoly Playstation 5.

A tak Platestation zanikol a vznikol web CustomizeMyPlates.com, ktorý ponúka rovnaký tovar za rovnaké ceny a s rovnakými podmienkami, akurát pod novým názvom. To však trvalo iba krátku chvíľu, pretože už o niekoľko hodín táto stránka oznámila svoj oficiálny zánik a to kvôli problémom s patentami a duševným vlastníctvom. Užívateľom údajne všetky peniaze vráta. 

Zdroj: PushSquare

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk