Gran Turismo 7 údajne cieli svoje vydanie na prvý polrok 2021

Gran Turismo 7 údajne cieli svoje vydanie na prvý polrok 2021

 

Reklama prezradila to, čo nemala.

Siedme pokračovanie kultovej pretekárskej série Gran Turismo bolo ohlásené ešte v júni tohto roka, no podobne ako pri ďalších hrách predstavených počas Playstation 5 Showcase, ani pri GéTéčku sme sa nedočkali oficiálneho dátumu vydania.

Zdá sa však, že to by mohlo prísť skôr, ako sme predpokladali. Youtuber GT Elieanor si totiž všimol francúzsku reklamu hry na Youtube a na hlavnom obrázku bolo napísané „Sortie prévue pour la première moitié de 2021“ čo v preklade znamená „Vydanie je naplánované na prvú polovicu 2021.“

To by znamenalo, že vydania hry by sme sa mali dočkať medzi januárom a júnom 2021, ak sa teda medzičasom nič nezmení a vývoj hry pôjde podľa plánu. Vieme totiž, že pandémia COVID už spôsobila veľké množstvo herných odkladov a vývoj často nejde úplne podľa predstáv, takže s istotou by sme to nebrali, no taktiež je zrejmé, že Sony plánuje mať veľmi atraktívny úvodný rok Playstation 5 na trhu.

Už teraz tušíme, že by sme sa počas prvého roka mali dočkať hier ako Demon’s Souls Remake, Spider-Man: Miles Morales, Ratchet & Clank: Rift Apart, Horizon: Forbidden West, God of War: Ragnarok, Deathloop, Returnal a niekoľko ďalších.

Štúdio zatiaľ toto odhalenie nekomentovalo a oficiálny dátum vydania tak stále nevieme.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk