Team Ninja končí so sériou NioH, no na rok 2021 má pripravené viaceré ohlásenia

Team Ninja končí so sériou NioH, no na rok 2021 má pripravené viaceré ohlásenia

 

Počuli sme Ninja Gaiden?

Japonské štúdio Team Ninja si spravilo meno sériou Ninja Gaiden, no v posledných rokoch sa venovali hlavne sérii NioH a popri tom hráčov potešili aj hrami Metroid: Other M a Hyrule Warriors! A tak mnoho hráčov s napätím očakáva, s čím príde toto vývojárske štúdio ďalej.

Ešte pred samotným predstavením svojich nových projektov nám však producent štúdia Fumihiko Yasuda prezradil niekoľko smerodajných informácií. Tou prvou z nich je to, že od Team Ninja sa v roku 2021 dočkáme ohlásenia hneď niekoľkých hier a že sa na ich odhalenie nesmierne teší.

Zároveň však pridal nie až tak pozitívnu správu pre všetkých, ktorí sa radia medzi fanúšikov série NioH. Ani jedna z nových ohlásených hier totiž nebude patriť do tejto série, pretože Team Ninja si od nej dáva pauzu: „ Po siedmych dlhých rokoch strávených pri tejto sérií sa vývoj NioH dostal do fázy oddychu.“

Posledným výkrikom série tak bude kolekcia The NioH Collection, ktorá bola ohlásená v novembri minulého roka pre PC a Playstation 5 a hráčom ponúkne 4K a 120FPS podporu na novej konzole od Sony a to v upravených verziách oboch hier so všetkým dodatočným obsahom. Jej vydanie je naplánované na 5. februára 2021.

Otázne je teda, aké ohlásenia má pre nás Team Ninja pripravené. Ešte počas roka 2020 sa zástupcovia štúdia v rozhovoroch nechali počuť, že by sa raz chceli vrátiť ku kultovej sérii Ninja Gaiden. Žeby bol rok 2021 práve tým, kedy sa dočkáme ohlásenia novej hry v tejto sérii? Uvidíme.

Zdroj: VGC

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk