Activision potvrdil nové Call of Duty pre rok 2021 od tvorcov WWII

Activision potvrdil nové Call of Duty pre rok 2021 od tvorcov WWII

 

Pre next-gen?

Vydavateľ Activision Blizzard potvrdil, že aj v tomto roku sa dočkáme novej hry v sérii Call of Duty. Prezradil to v konferenčnom hovore pri prezentovaní svojich finančných výsledkov.

Sme veľmi nadšený z tohtoročnej prémiovej Call of Duty hry,“ povedal prezident a COO Activisionu Daniel Alegre. „Vývoj vedie štúdio Sledgehammer Games a hra vyzerá skvelo a momentálne plánujeme vydanie na jeseň tohto roka.“

„Hra je budovaná pre novú generáciu zážitkov s ohromujúcim vizuálom naprieč kampaňou, multiplayerom a kooperatívnymi módmi, ktoré sú dizajnované tak, aby boli integrované do existujúceho Call of Duty ekosystému.“

„Tešíme sa, keď sa budeme môcť podeliť s ďalšími detailmi.“

Poďme si teda rozobrať omáčku, ktorú nám vo svojom vyjadrení ponúkol Activision

Vývoj hry vedie štúdio Sledgehammer Games, tvorcovia hier Call of Duty Advanced Warfare a WWII. Podľa posledných dostupných informácií však ide o doslova skupinový projekt na ktorom sa podieľajú prakticky všetky štúdiá Activisionu.

„Hra je budovaná pre novú generáciu zážitkov“ určite neznamená, že hra bude iba pre next-gen konzoly. Hlavne kvôli tomu, že Activision chce obsah z tejto hry integrovať do Call of Duty Warzone čo si vyžaduje, aby bola hra postavená na rovnakom engine ako Modern Warfare a Black Ops Cold War.

Podľa dostupných informácií je kódové označenie hry Vanguard a mala by sa odohrávať v období 2. svetovej vojny.

Zdroj: Activision

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk