The Last of Us remake nebude iba „jednoduchým“ vylepšením

The Last of Us remake nebude iba „jednoduchým“ vylepšením

 

Sila novej konzoly.

Aj keď Sony nám ešte remake prvej The Last of Us hry oficiálne nepredstavilo, tak jeho existencia je takmer istá. Informoval o nej totiž uznávaný herný novinár Bloombergu Jason Schreier. Podrobnosti ako dátum vydania a ani informácie o povahe projektu však nevieme.

A tak nám ich priniesol web Gamereactor ktorý tvrdí, že tento projekt nebude jednoduchým vylepšením vizuálu prvej hry. Pôjde o kompletné prekopanie mnohých aspektov hry, nakoľko tento projekt je postavený na engine z The Last of Us: Part II. Výsledkom by mala byť hra, ktorá bude nie len na pohľad veľmi príjemná, ale využije aj všetky dostupné možnosti konzoly PlayStation 5.

Naughty Dog pracuje na remaku The Last of Us primárne preto, lebo žiaden z ich ďalších veľkých projektov nie je v takom štádiu vývoja, že by si zaslúžil pozornosť celého štúdia. Okrem remaku jednotky a vývoju Factions multiplayeru pre The Last of Us: Part II sú totiž ostatné projekty štúdia stále vo fáze predprodukcie a teda niekoľko rokov od svojho finálneho vydania.

Vieme však, že ich novým projektom nie je The Last of Us: Part III a to napriek tomu, že hra už má napísaný svoj príbeh.

Zdroj: Gamereactor

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk