Uncharted: Legacy of Thieves Collection príde na PlayStation 5 už koncom januára

Uncharted: Legacy of Thieves Collection príde na PlayStation 5 už koncom januára

 

Na PC neskôr.

Sony bude mať celkom zaujímavý začiatok roka 2022. Už dávnejšie sme sa dozvedeli, že februárový Horizon Forbidden West a marcové Gran Turismo 7 doplní vydanie hry God of War na PC v januári a teraz sa k nim pripája ďalšia hra.

Spoločnosť totiž oznámila, že remaster hier Uncharted 4: A Thief’s End a Uncharted: The Lost Legacy príde pod názvom Uncharted: Legacy of Thieves na PlayStation 5 už 28. januára 2022. Táto kolekcia je sľúbená aj pre PC hráčov, no na túto platformu príde až neskôr v priebehu roka 2022.

Kolekcia prinesie na PlayStation 5 tri grafické módy – Fidelity, kde budete hrať v natívnom 4K a 30FPS, Performance mód so 60FPS a Performance mód +, ktorý zníži rozlíšenie na 1080p no poskytne hranie v 120FPS.

Ak ste si kúpili Uncharted 4 alebo Lost Legacy na PlayStation 4, tak upgrade na novú kolekciu vás bude stáť 10€. Inak bude stáť 49,99€. Bohužiaľ, ak ste však získali Uncharted 4 cez PlayStation Plus, tak nemáte nárok na upgrade za 10€. Sony taktiež potvrdilo, že multiplayer Uncharted 4 nebude súčasťou balíčka.

Zdroj: Sony

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk