Na The Game Awards údajne uvidíme odhalenie Dragon‘s Dogma 2

Na The Game Awards údajne uvidíme odhalenie Dragon‘s Dogma 2

 

Celkom pravdepodobné.

Nakoľko The Game Awards je posledné veľké herné podujatie kalendárneho roka, tak oči herného sveta budú nepochybne uprené na niekoľkohodinový stream plný odhalení a odovzdávaní ocenení. A aj preto sa v posledných dňoch neustále špekuluje o tom, aké hry tam uvidíme.

A jednou z predstavených hier bude údajne Dragon‘s Dogma II – pokračovanie kultovej RPG hry od Capcomu. Vydanie hry je plánované na obdobie po roku 2023 aj napriek tomu, že pôvodne bola hra plánovaná práve na rok 2023 (COVID). Máme čakať krátky trailer s malými ukážkami hrania a hry by sme sa mali dočkať na PC, Xbox Series X/S a PlayStation 5.

Capcom údajne hrou cieli na nové publikum a preto bude Dragon‘s Dogma II pokračovaním, no zároveň prinesie prvky, ktoré by mali nalákať nových hráčov. Hra tak bude mixom Monster Hunter série a Dark Souls, no veľký dôraz je údajne kladený na možnosť odsekovania končatín monštier.

Pôjde o RPG hru v otvorenom svete s rôznymi prostrediami, zmenou počasia a niekoľkými kráľovstvami.

Leaker, ktorý údajné predstavenie Dragon‘s Dogma II na TGA vyjavil k tomu pripojil aj údajný title card.

To, že Dragon‘s Dogma je vo vývoji, to sme už tušili. A to vďaka internému leaku spoločnosti Capcom, ktorý sa udial koncom minulého roka. Vďaka nemu sme sa dozvedeli kalendár vydávania herných projektov od tohto vydavateľa na najbližšie roky.

Zdroj: Reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk