Activision chce kvôli slabým predajom Vanguard priniesť nové Call of Duty skôr
Fáma

Activision chce kvôli slabým predajom Vanguard priniesť nové Call of Duty skôr

 

Ešte menej ako rok.

Call of Duty: Vanguard sa určite nezapíše medzi najobľúbenejšie diely série Call of Duty. Jednak sa Activision nepochválil (čo veľmi rád robí v prípade úspechu) a zároveň prvé správy o predajoch hovorili o poriadnom prepade. Či to spôsobil presun série do obdobia 2. svetovej vojny, nie až tak pozitívne recenzie alebo nebodaj presýtenosť sériou, to už necháme na zhodnotenie vedenia vydavateľstva Activision Blizzard.

Je však zrejmé, že vedenie spoločnosti si nemyslí, že problém by bol v presýtenosti. Práve naopak. Ideme pridať na obrátkach.

Podľa známeho insidera Toma Hendersona totiž tohtoročné Call of Duty možno príde skôr ako obyčajne a to práve kvôli nie príliš lichotivým predajom Vanguard. Ten vyšiel začiatkom mesiaca november, no podľa informácií Hendersona by Call of Duty Modern Warfare II malo prísť už v októbri.

Hra bude ohlásená v priebehu leta (ako je zvykom) a hlavným vývojárskym štúdiom tohto dielu bude Infinity Ward. Štúdio naposledy vydalo Modern Warfare v roku 2019, ktorý patrí medzi tie vydarenejšie diely.

Samozrejme, súčasťou Modern Warfare II bude aj nový obsah pre Call of Duty: Warzone, ktorý však príde až po vydaní základnej hry.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk