Ubisoft vytiahol zástrčku updatov pre Watch Dogs: Legion

Ubisoft vytiahol zástrčku updatov pre Watch Dogs: Legion

 

Predčasný koniec podpory.

AAA vydavatelia by chceli mať z takmer každej svojej hry live service, kde by pridávali nový obsah a hráči by ju hrali donekonečna. Pri niektorých hrách tento plán vyjde, pri niektorých zas nie. A dnes vieme definitívne povedať, že Watch Dogs: Legion bude patriť do druhej kategórie.

Hra síce dostala niekoľko kúskov DLC obsahu a vylepšení, no je zrejmé, že Ubisoft chcel, aby bola hra oveľa väčšia a nakoľko sa tak nestalo, tak ukončuje jej podporu: „Hra vyrástla výrazne s hromadou nového obsahu na preskúmavanie od prepracovaného mesta budúcnosti až po akčný online mód. Nemôžeme byť viac pyšní na hru, ktorú sme vytvorili a vážime si každého, kto sa k nám pripojil v Londýne počas roka.“

Od 22. januára sa hra dočká ešte poslednej „sezóny“ s novým obsahom a následne prejde do druhej fázy svojho fungovania, kedy bude hra rotovať medzi 3. a 5. sezónou a dá vám možnosť odomknúť si predmety, ktoré ste možno minuli. Ďalšie patche a vylepšenia však očakávať nemáme. Teda za predpokladu, že jedného krásneho dňa hráči neobjavia veľký bug alebo exploit.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk