Horizon Forbidden West neponúkne rôzne konce

Horizon Forbidden West neponúkne rôzne konce

 

A čistite disky.

Už len necelý mesiac ostáva do vydania Horizon Forbidden West od štúdia Guerrilla Games a postupom času sa dozvedáme viac a viac informácii o štruktúre hry a aj o tom, koľko si odhryzne z disku na konzolách.

Aby sme rovno priniesli odpoveď na druhú informáciu, tak podľa PlayStation Game Size Twitter účtu, ktorý čerpá z PlayStation Store zaberie Horizon Forbidden West na PlayStation 5 v našom regióne celkom masívnych 96,35GB. Ak náhodou žijete v US regióne, tak si pripravte 85,91GB.

Samozrejme, toto množstvo neberie do úvahy žiaden Day One patch a preto sa v konečnom dôsledku môže zväčšiť alebo aj jemne zmenšiť. Veľké skoky však nečakáme.

Naratívny šéf vývoja Benjamin McCaw nám taktiež priblížil štruktúru hry v rozhovore pre taliansky Evereye. Podľa jeho slov aj keď Horizon Forbidden West bude obsahovať „veľmi silné“ morálne rozhodnutia, tak na rozdiel od iných RPG hier tieto rozhodnutia neponúknu rozličné ukončenia hry a namiesto toho dostanú hráči k dispozícii „jeden silný koniec.“ Neprezradil však, či tieto „veľmi silné“ morálne rozhodnutia ovplyvnia cestu k tomuto koncu.

Horizon Forbidden West príde 18. februára 2022.

Zdroj: Evereye/Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk