Akčná sekačka Wo Long: Fallen Dynasty príde aj na PlayStation konzoly

Akčná sekačka Wo Long: Fallen Dynasty príde aj na PlayStation konzoly

 

Dodatok k Xboxu.

Počas Xbox & Bethesda Showcase sme sa dočkali ohlásenia novej hry od štúdia Team Ninja (NioH) s názvom Wo Long: Fallen Dynasty. Okrem obdobia vydania (úvod roka 2023) a faktu, že hra príde na konzoly Xbox a PC sme sa dozvedeli taktiež aj to, že ju v deň vydania uvidíme v predplatenej službe Xbox Game Pass.

Čo však PlayStation? Team Ninja si totiž vďaka NioH hrám užilo priazeň PlayStation publika a nezdalo sa pravdepodobné, že sa na hráčov vykašlú. A to sa aj potvrdilo. Zistilo sa totiž, že Microsoft výmenou za marketing k hre požiadal o informačné embargo ohľadom výskytu hry na iných platformách po dobu 48-hodín.

Po uplynutí tejto doby sme sa dozvedeli, že okrem Xbox konzol príde hra aj na PlayStation 4 a PlayStation 5. Nejde tak o „exkluzivitu“ a Xbox hráčom tak bude musieť stačiť prítomnosť hry v Game Passe. Smutní tak určite nemusia byť.

„Wo Long: Fallen Dynasty sleduje dramatický akčný príbeh vojaka bez mena, ktorý bojuje o prežitie v temnej fantasy verzii Later Han dynastie, kde démoni postihli Three Kingdoms. Hráči budú bojovať proti smrteľným príšerám a nepriateľským vojakom za použitia meča a Čínskych bojových umení.“

Zdroj: Tecmo Koei

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk