Kábel na PSVR2 headsete bude údajne vymeniteľný
Fáma

Kábel na PSVR2 headsete bude údajne vymeniteľný

 

Jednoduchá výmena.

PlayStation VR2 prinesie pre VR technológiu od Sony naozaj generačný posun. Odhliadnuc od vyšších rozlíšení, vyššej kvality obrazu a vyšším frameratom sa však zlepší aj používanie samotného headsetu. Namiesto mnohých káblov, breakerboxu a ďalšieho príslušenstva potrebného na zapojenie budete totiž na používanie PSVR2 potrebovať iba jeden jediný kábel.

Ten bude vychádzať priamo z headsetu a na obrázkoch vyzerá byť príjemne tenký a flexibilný a preto by nemal zavadzať. Ak by sa však stalo, že ho pri používaní poškodíte, tak určite vás poteší správa, že sa bude dať údajne jednoducho vymeniť.

Túto informáciu však zatiaľ berieme ako špekuláciu, pretože nepochádza priamo od Sony, ale od Youtubera PSVR Without Parole, ktorý sa však pri leakoch ohľadom tohto headsetu niekoľkokrát osvedčil. Podľa neho bude tento jediný kábel vymeniteľný a zatiaľ čo pripojenie priamo do headsetu je proprietárne, tak na druhej strane kábla sa nachádza USB-C prípojka, ktorá sa zapája priamo od PlayStation 5 konzoly.

PlayStation VR2 očakávame niekedy v priebehu budúceho roka a to za zatiaľ neohlásenú cenu.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk